Marta Kolimaga (CRIDO): To najwyższy czas, aby przygotować się na start programu FEnIKS

Jak sfinansować zakup magazyny energii i OZE? Jakie programy są aktualnie dostępne, a jakie ruszą lada moment? Na te pytania odpowiadała w ramach E-magazyny Podcast nasza gościni, ekspertka ds. dofinansowań publicznych dla przedsiębiorstw, Marta Kolimaga z firmy CRIDO.

Wielkimi krokami zbliżają się nowe możliwości finansowania zakupu OZE i magazynów energii, a to w związku z niedalekim już startem programu FEnIKS na latach 2021-2027.

Już w styczniu ruszają pierwsze projekty w ramach programu FEnIKS. Dokładne terminy naboru dla przedsiębiorców na rozwój OZE i efektywność energetyczną to 31.01.2024 – 12.04.2024 (w materiale mówimy o starcie programu jeszcze w grudniu, jednak te uległy zmianie na ww. już po nagraniu odcinka).

– Warto już teraz zainteresować się wymaganiami konkursowymi i rozważyć audyt przedsiębiorstwa, bo czas naboru będzie krótki – podkreślała na falach E-magazyny Podcast Marta Kolimaga z CRIDO.

Gościem dzisiejszego odcinka, czwartego już w naszym cyklu dotyczącym magazynowania energii, była Marta Kolimaga, starsza menedżerka w CRIDO, ekspertka od lat pozyskująca pomoc publiczną dla przedsiębiorstw na wdrożenia nowych technologii i realizację działań B+R.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE