e-magazyny.pl

Jesteśmy jedynym w Polsce portalem specjalizującym się w magazynach energii. Dostarczamy również informacji z Polski i ze świata na temat OZE oraz elektromobilności.

Wydajemy drukowany kwartalnik zawierający najważniejsze artykuły, które ukazały się na portalu.

W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy branżową konferencję, która zgromadziła ponad 800 liderów sektora energetycznego, branży motoryzacyjnej oraz przedstawiciele instytucji publicznych.

Jesienią 2023 rusziliśmy również z branżowym podcastem.

Konferencja

Konferencja Elastyczność Sieci i Magazynowanie Energii

W kwietniu 2023 r po raz pierwszy odbyła się organizowana przez nasz portal konferencja „Elastyczność sieci oraz magazynowanie energii”. W warszawskim hotelu Hilton Double Tree zgromadziło się ponad 800 liderów sektora energetycznego, branży motoryzacyjnej oraz przedstawiciele instytucji publicznych.

Zapraszamy na drugą edycję w kwietniu 2024!

Konferencja elastyczność sieci

Relacja z konferencji

Konferencja 2023 (wybrane)

73 photos
36 views

Konferencja 2023 (wszystkie)

480 photos
827 views

Podcast

podcast e-magazyny

Wywiady i wiadomości z branży

Zapraszamy do słuchania naszego podcastu na YouTubie i Spotify. Publikujemy wywiady ze specjalistami z branży oraz comiesięczne podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Kwartalnik

Papierowe wydanie

Co trzy miesiące nasze najciekawsze teksty trafiają do wydania drukowanego rozsyłanego do bazy 6000 kluczowych przedstawicieli branży energetycznej.

kwartalnik e-magazyny

Redakcja

Katarzyna Wypychewicz

Redaktor naczelna

Redaktorka naczelna portalu e-magazyny.pl poświęconego magazynom energii, odnawialnym źródłom energii i elektromobilności. Od 7 lat członkini Rady Nadzorczej ZPUE S.A. Absolwentka London School of Economics i Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w organizacjach pozarządowych w Indiach, Belgii i Wielkiej Brytanii.

Jacek Stężowski

Zastępca Redaktor Naczelnej

Redaktor portalu e-magazyny.pl, inżynier ekoenergetyki oraz pasjonat nowych technologii i OZE. Ma doświadczenie praktyczne w projektowaniu systemów PV, przemyśle kolejowym oraz w branży IT. Jako dziennikarz pisał o nowych technologiach dla takich portali jak MamStartup.pl czy NowyMarketing.pl.

Hanna Baster

Podcasterka, redaktorka

Z wykształcenia specjalistka ds. zrównoważonego rozwoju miast. Po kilku latach pracy w zawodzie, w ścisłej współpracy z naukowcami z różnych krajów (projekty unijne dot. elektrycznych samochodów) i tworzeniu Planów Gospodarki Niskoemisyjnej, postanowiła spróbować swoich sił w dziennikarstwie. Pozostaje w bliskiej jej tematyce ochrony środowiska, ale w inny niż do tej pory sposób: obserwując i opisując rozwój zielonej gospodarki. Dziennikarskie doświadczenie zdobywała w portalu MamStartup, dla którego opracowała setki artykułów i kilkadziesiąt podcastów.

Emila Basta

Redaktorka

Inżynier systemów ekoenergetycznych i magister technologii produkcji oraz eksploatacja systemów technicznych. Aktywnie uczestniczy w Międzynarodowych Konferencjach Naukowych oraz publikuje artykuły naukowe, związane przede wszystkim z tematyką inżynierii środowiska, górnictwa i energetyki.

Paweł Biegajski

Redaktor

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W kręgu jego zainteresowań leżą tematy związane z energetyką. Specjalizuje się w zdobywaniu dotacji dla firm realizujących projekty z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Weronika Ciołko

Redaktorka

Magdalena Pasik

Redaktorka

Z wykształcenia Inżynier Gospodarki Wodnej oraz Inżynier Środowiska, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na co dzień – Specjalista ds. ochrony środowiska – w pracy zawodowej zajmuje się głównie emisją zanieczyszczeń do powietrza. Ochrona środowiska to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja.

Anna Pawłowska-Kawa

Redaktorka

Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej kierunków Zarządzanie i Inżyniera Produkcji oraz Mechanika i Budowa Maszyn. Specjalistka z branży ekologicznych urządzeń grzewczych. Zwolenniczka systemowego i zrównoważonego podejścia do zagadnienia transformacji energetycznej.