Ostatnie wolne miejsca! Bezpłatna konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”

Opublikowany: Aktualizacja: Szacowany czas czytania: 2 minuty
Olsztyn_26 października_520x400

26 października 2022 r. w Olsztynie odbędzie się Konferencja Techniczna „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. To jednodniowe spotkanie dla praktyków utrzymania ruchu, których zadaniem jest reagowanie na bieżące problemy i wyzwania w zakładach produkcyjnych, jak również ich przewidywanie.

Wydarzenie w Olsztynie to idealna okazja na aktualizację wiedzy technicznej oraz wgląd w innowacje dla branży UR. Obszerny zakres tematyczny obejmie 20 prelekcji eksperckich oraz 25 stoisk wystawców takich jak: Hydac, Kärcher, Timex, Timken, Atlas Copco, Frizo i wielu innych! Jednodniowa Konferencja prowadzona jest w sprawdzonej od lat wykładowo-konsultacyjnej formule.

Po części prelekcyjnej dla chętnych uczestników odbędą się dwa praktyczne warsztaty techniczne: pierwszy warsztat dotyczyć będzie termowizyjnej i ultradźwiękowej detekcji, drugi – niezawodnych podłączeń sieci sprężonego powietrza.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i wystarczy jedynie rejestracja online.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Praktyczne narzędzia dla SUR, analiza opłacalności oraz metody zapewniające ciągłość pracy
  • Wpływ filtracji w maszynach na koszty UR, zużycie energii i ślad węglowy
  • Czyszczenie suchym lodem, odkurzanie, odpylanie, mycie wysokociśnieniowe – dobór metody i właściwego urządzenia
  • Energooszczędne oświetlenie zakładów produkcyjnych
  • Zalety i korzyści technologii ultradźwiękowej
  • System przechowywania narzędzi z wykorzystaniem systemu RFID
  • Dobór kabli w zakładach przemysłowych
  • Optymalizacja zużycia energii
  • Diagnostyka stanu łożysk tocznych
  • Bezpieczeństwo pracy maszyn i urządzeń
  • Oszczędna eksploatacja i bezawaryjna praca układów hydraulicznych i smarnych

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/utrzymanie-ruchu-2022-olsztyn/

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster Kluczowy, Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Powiązane artykuły

strefy czystego transportu

Strefy czystego transportu w dużych miastach od 2026 roku

Senat RP przyjął bez poprawek nowelizację ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Najważniejszym elementem nowych przepisów jest wprowadzenie obowiązku ustanawiania stref czystego transportu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców, jeśli odnotowano w nich przekroczenie dopuszczalnych poziomów stężenia dwutlenku azotu (NO2)…

Aktualizacja: Szacowany czas czytania: 2 minuty
wręczenie postulatów

Dokument zawierający 10 postulatów dla polskiej energetyki złożony w kluczowych instytucjach

Przedstawiciele redakcji e-magazyny.pl osobiście złożyli dokument zawierający 10 postulatów dla polskiej energetyki w czterech instytucjach, do których od początku był adresowany. Postulaty trafiły do Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Ministerstwa Aktywów Państwowych, Polskich Sieci Elektroenergetycznych oraz Urzędu Regulacji Energetyki. Dokument to…

Aktualizacja: Szacowany czas czytania: 8 minut

Konferencja „Elastyczność sieci oraz magazynowanie energii” – relacja

Zdjęcia z konferencji możesz zobaczyć w jednym z albumów: 27.04.2023 r odbyła się organizowana przez nasz portal konferencja „Elastyczność sieci oraz magazynowanie energii”. W Warszawskim hotelu Hilton zgromadziło się ponad 800 liderów sektora energetycznego, branży motoryzacyjnej oraz przedstawiciele instytucji publicznych.…

Aktualizacja: Szacowany czas czytania: 8 minut
elektryfikacja floty

Coca-Cola w Polsce i krajach bałtyckich elektryfikuje firmową flotę przy wsparciu Elocity

Zrównoważony rozwój, odpowiedzialne podejście do kwestii wpływu na środowiskoi redukcja emisji CO2 to tematy bliskie światowym koncernom. Jednym z narzędzi, które wspierają biznes w osiąganiu celów ESG jest elektryfikacja flot samochodowych. Służbowe samochody elektryczne w połączeniu z infrastrukturą ich ładowania…

Opublikowany: Szacowany czas czytania: 4 minuty
wodór

Green Cat zrealizuje innowacyjny projekt wodorowy w Szkocji

Green Cat Contracting, firma specjalizująca się w budowie ekologicznych instalacji, została wybrana przez prestiżowy James Hutton Institute do realizacji fazy budowlanej innowacyjnego projektu HydroGlen w Aberdeenshire. Przedsięwzięcie ma na celu zademonstrowanie rolniczym społecznościom, jak mogą stać się samowystarczalnymi producentami zielonej…

Opublikowany: Szacowany czas czytania: 2 minuty