II Kongres Energetyki Słonecznej, 8-9 września

II Kongres Energetyki Słonecznej

8-9 września 2021

Holiday Inn Warszawa Józefów

Strona www Kongresu

Rok 2020 był przełomem dla branży energetyki słonecznej w Polsce. Mimo że wybuch pandemii wiązał się ze sporymi zawirowaniami, rynek fotowoltaiki osiągnął liczne rekordy i rozwinął się najszybciej ze wszystkich sektorów OZE, co zapewniło Polsce czwarte miejsce wśród najszybciej rozwijających się rynków w Europie

We wrześniu 2020 roku Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki, przy udziale całego sektora podpisało z Ministerstwem Klimatu List intencyjny o ustanowieniu partnerstwa na rzecz rozwoju przemysłu PV. To pierwsze tego typu porozumienie w krajach Unii Europejskiej. Celem Listu było zapewnienie dynamicznego rozwoju sektora fotowoltaiki w Polsce, oraz wzmocnienie krajowych korzyści energetycznych, środowiskowych, ekonomicznych i społecznych. Działając w zaufaniu do polityki energetycznej i wsparcia Ministerstwa Klimatu, branża fotowoltaiczna notuje obecnie najszybszy przyrost mocy w energetyce odnawialnej w Polsce.

Branżę Fotowoltaiki cechują wysoka innowacyjność, duże tempo rozwoju i zmienne warunki biznesowe. W ślad za tym stoją potrzeby zdobywania wiedzy, śledzenie trendów, nawiązywanie nowych kontaktów oraz integracja sektora.

Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zaprasza Państwa na II Kongres Energetyki Słonecznej w dniach 8-9 września 2021 roku. Dwa dni merytorycznych wystąpień ekspertów, przestrzeń targowa oraz bankiet będzie wspaniałą okazją, aby wspólnie celebrować sukcesy energetyki słonecznej. Po ponad roku licznych wyzwań i mobilizujących doświadczeń, spotkajmy się w pięknych wnętrzach i ogrodach hotelu Holiday Inn w Warszawie – Józefowie.

https://kongrespv.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE