SolarEdge wyróżniony nagrodą Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023

Firma SolarEdge Technologies, jeden z liderów w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych, otrzymała nagrodę Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. Wyróżnienie jest dowodem uznania za zaangażowanie SolarEdge w promowanie zrównoważonego rozwoju oraz odpowiedzialnego podejścia do środowiska, społeczeństwa i ładu korporacyjnego.

Symbol to ogólnopolski program medialny, w którym są wyróżniane firmy, samorządy,uczelnie, instytuty PAN, spółki komunalne i inne liczące się podmioty, które w swojej branży funkcjonują najlepiej, znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania – Symbolem. Organizatorem programu Symbol jestPubliCity Media Group, wydawca Monitora Biznesu, Monitora Rynkowego oraz serwisu MonitorRynkowy.pl.

Nagroda przyznawana jest od 2011 roku. W tym roku kapituła wyłoniła 90 laureatów z różnych branż.

–Jesteśmy niezmiernie dumni z otrzymania nagrody Symbol Zrównoważonego Rozwoju 2023. To dla nas potwierdzenie, że nasze wysiłki na rzecz zrównoważonego rozwoju są zauważane i doceniane. Działania ESG są dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i misją, którą wypełniamy z pełnym zaangażowaniem, pracując nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie energii odnawialnej – mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies Poland.

O SolarEdge:

SolarEdge jest jednym z liderów w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych. SolarEdge opracował inteligentny falownik, który zmienił sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Falownik SolarEdge z optymalizacją mocy DC dąży do maksymalizacji wytwarzania energii przy jednoczesnym obniżeniu kosztów energii produkowanej przez system PV. Kontynuując postęp w dziedzinie inteligentnej energii, SolarEdge adresuje kompletny zestaw rozwiązań w zakresie PV, magazynowania energii, ładowania EV i usług sieciowych dla różnych segmentów rynku energetycznego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  PARTNERZY PORTALU

  Kategorie

  BĄDŹMY W KONTAKCIE

  Najnowsze

  PARTNERZY PORTALU

  Kategorie

  BĄDŹMY W KONTAKCIE