Wyższy poziom produkcji – robotyzacja procesów

16 listopada 2022 r. w Bytomiu odbędzie się Konferencja Techniczna „Robotyzacja w zakładach produkcyjnych”. Konferencja dedykowana jest osobom odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie nowoczesnych fabryk.

Robotyka jest jedną z najszybciej rozrastających się gałęzi przemysłu w dzisiejszym świecie. Za nią nieodzownie podążają przedsiębiorstwa produkcyjne, których przyszłością jest wizja smart factory. Niestety, współczesna myśl technologiczna zmienia się z prędkością światła, a wraz z nią ich zastosowania, możliwości, rodzaje robotów. To wymusza na użytkownikach rynku nieustanne poszukiwania nowych informacji oraz rzadkich, a wkrótce niezbędnych, kompetencji z zakresu robotyzacji produkcji. Dlatego Konferencja Techniczna w Bytomiu to odpowiedź na te dynamiczne zmiany. Szeroki zakres poruszanych tematów obejmą eksperckie prelekcje oraz 11 stoisk wystawców takich, jak: Balluff, Omron, CoRobotics, Fanuc, czy Evotec. Spotkanie odbędzie się w sprawdzonej wykładowo-konsultacyjnej formule.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i wystarczy jedynie rejestracja online.

Wybrane tematy prelekcji:

  • Usprawnianie procesów produkcyjnych za pomocą robotyzacji
  • Autonomiczne i zrobotyzowane rozwiązania produkcyjne
  • Roboty – niezawodne rozwiązania dla przemysłu
  • Efektywna robotyzacja – kluczowa przewaga w globalnej konkurencji
  • Utrzymanie prewencyjne i predykcyjne wbudowane w roboty przemysłowe
  • Przegląd dostępnych rozwiązań w robotyzacji
  • Rozwiązania identyfikacji, detekcji oraz pozycjonowania w nowoczesnych systemach intralogistycznych
  • Prawidłowe zastosowanie elementów łączeniowych

Więcej informacji oraz rejestracja:
www.axonmedia.pl/konferencje/rejestracja/robotyzacja-2022-bytom/

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa, przerwy kawowe oraz materiały informacyjne.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Klaster Obróbki Metali, Krajowy Klaster Kluczowy, Miasto Bytom, Hutnicza Izba Przemysłowo-Handlowa, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, Śląski Klaster Lotniczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE