Industria Nuclear Days 2024: Konferencja o Przyszłości Energetyki Jądrowej

Kluczowi gracze przemysłu jądrowego oraz eksperci z całego świata spotkają się podczas konferencji Industria Nuclear Days 2024, która odbędzie się w dniach 11-12 marca w Korzecku. Wydarzenie organizowane przez ŚGP Industria oraz Centralną Dolinne Wodorową obiecuje być areną dyskusji nad przyszłością energii jądrowej w kontekście dzisiejszych wyzwań i możliwości.

Podczas tegorocznej konferencji, uczestnicy będą mieć okazję uczestniczyć w prezentacjach, panelach dyskusyjnych oraz warsztatach prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów z zakresu energetyki jądrowej, również zza granicy. Industria Nuclear Days 2024 stawia sobie za cel zgłębienie najnowszych technologii, trendów i innowacji w sektorze jądrowym, a także promowanie zrównoważonego rozwoju i bezpieczeństwa w produkcji energii.

„Jesteśmy dumni mogąc być gospodarzem Industria Nuclear Days 2024″  – powiedział dyrektor programu SMR z Industria Nuclear Solutions Andrzej Nowarski  –  „Ta konferencja jest nie tylko platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także inspiracją do dalszego rozwoju branży jądrowej, która ma kluczowe znaczenie dla przyszłości energetyki”.

Wśród głównych tematów, które będą poruszane podczas Industria Nuclear Days 2024 znajdują się:

– Nowe technologie i innowacje w energetyce jądrowej.

– Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój w sektorze jądrowym.

– Rola energii jądrowej w globalnej transformacji energetycznej.

– Perspektywy rozwoju rynków jądrowych na świecie.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna są na stronie internetowej wydarzenia: https://h2cluster.pl/industria-nuclear-days/

Kontakt dla mediów:

Karolina Bugajska, Miłosz Malec

Tel: 572 007 283, 453 073 705

E-mail: karolina.bugajska@industria.eu, milosz.malec@industria.eu

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE