Polska premiera SolarEdge ONE dla systemów mieszkaniowych i komercyjnych na targach Solar Energy EXPO 2024

W dniach 16-18 stycznia 2024 r. firma SolarEdge Technologies – globalny lider w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych – wystawi się na targach Solar Energy EXPO 2024 w Nadarzynie, gdzie zaprezentuje SolarEdge ONE – innowacyjny system optymalizacji energii oraz szeroką ofertę pozostałych inteligentnych rozwiązań energetycznych dla domu oraz firmy.

Rozwój inteligentnych systemów zarządzania energią to przyszłość fotowoltaiki. SolarEdge ONE jest właśnie takim innowacyjnym systemem optymalizacji energii, który wykorzystuje dane wewnętrzne i zewnętrzne w czasie rzeczywistym, aby pomóc właścicielom domów znacznie obniżyć rachunki za prąd, a właścicielom przedsiębiorstw – obniżyć koszty eksploatacyjne oraz maksymalizować zysk. SolarEdge ONE, wykorzystując IoT i sztuczną inteligencję, został zaprojektowany, aby pozwolić na bardziej efektywne i zautomatyzowane zarządzanie zużyciem energii.

Podczas targów Solar Energy EXPO 2024 o systemie SolarEdge ONE z punktu widzenia zarówno klientów indywidualnych, jak i rozwiązań komercyjnych opowiedzą odpowiednio Michał Marona (Country Manager SolarEdge Polska) i Mariusz Potocki (Head of Commercial Sales SolarEdge Polska). Wykład odbędzie się 17 stycznia 2024 odpowiednio o godz. 11.00 oraz godz. 11.15.

W tym momencie liczba monitorowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych w Polsce jest większa niż liczba mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego!![1] Widzimy, że zainteresowanie fotowoltaiką nie słabnie – wprost przeciwnie. W obliczu planowanego wprowadzenia w 2024 roku taryf dynamicznych, spodziewamy się, że inteligentne rozwiązania energetyczne, w tym magazyny energii i systemy do optymalizacji energii jak SolarEdge ONE, zyskają na znaczeniu. Udział w targach Solar Energy EXPO 2024 to doskonałe miejsce do spotkania z nami i poznania produktów, które pomogą właścicielom domów i przedsiębiorstw w zarządzaniu energią, a tym samym przyczynią się do obniżenia rachunków za prąd. Szczególnie zapraszamy do kącika Tech Fair, w którym będzie można porozmawiać twarzą w twarz z twórcami naszych technologii”mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Poland.


[1] https://www.polskawliczbach.pl/Miasta

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE