Innowacje, rozwiązania i inspiracje – kalendarz Konferencji Technicznych 2022 zapełnia się!

Opublikowany: Aktualizacja: Szacowany czas czytania: 2 minuty
konferencje techniczne

Maksymalizacja efektów, zapewnienie produktów wysokiej jakości, rozwiązania z zakresu optymalizacji, w tym zmniejszenie zużycia energii, gazu i innych mediów technicznych, utrzymanie odpowiedniego poziomu wydajności oraz wdrożenie efektywnych, nowoczesnych rozwiązań to cele osób odpowiedzialnych za jak najlepsze funkcjonowanie zakładu. Aby osiągnąć te cele trzeba być na bieżąco z najnowszymi  trendami, technologiami i produktami.

Jednak jak szybko i efektywnie przyswoić nowe zagadnienia i poszerzyć spektrum działań? Dobrym sposobem uaktualnienia wiedzy są Konferencje Techniczne organizowane przez Axon Media, których cykl w 2022 roku rozpoczyna się w marcu. To spotkania o zróżnicowanej, technicznej tematyce w skondensowanej, sprawdzonej formie, dające rozwiązania gotowe do wdrożenia. Udział w nich jest bezpłatny.

Kalendarz najbliższych Konferencji:

  • 2 marca, Kraków – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 3 marca, Kraków – Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – kierunek Przemysł 4.0
  • 16 marca, Siedlce – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 6 kwietnia, Zielona Góra – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych

Wszystkie wydarzenia organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu uczestników.

Ponadto dla wszystkich osób biorących udział w Konferencjach Technicznych przewidziano imienne certyfikaty uczestnictwa, pakiet materiałów oraz prasy branżowej, przerwy kawowe i ciepły poczęstunek. Dodatkowo każdej konferencji towarzyszy strefa ze stoiskami konsultacyjnymi wystawców. 

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenia na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl

Powiązane artykuły

energetyka wiatrowa

Sektor wiatrowy ma pomysł na repolonizację

W Świnoujściu, podczas Europejskiego Forum Nowych Idei (EFNI), premier Donald Tusk symbolicznie „położył biało-czerwoną flagę na polskiej gospodarce”. To nie tylko gest polityczny, ale deklaracja końca „naiwnej globalizacji” i początek nowego rozdziału – odbudowy narodowego przemysłu. Ważnym elementem tej strategii…

Opublikowany: Szacowany czas czytania: 3 minuty
list pompy ciepła

Polska branża pomp ciepła apeluje o repolonizację technologii i nową politykę przemysłową. Galmet pisze do Premiera Tuska

Po deklaracji Premiera Donalda Tuska o konieczności repolonizacji kluczowych sektorów gospodarki, pojawił się pierwszy wyraźny głos poparcia ze strony polskiego przemysłu. Prezes firmy Galmet – największego polskiego producenta pomp ciepła i zasobników ciepłej wody – wystosował list otwarty do szefa…

Opublikowany: Szacowany czas czytania: 3 minuty