Polski akcent wodorowy na targach w Las Vegas

Simple H2, pierwszy polski producent elektrolizerów PEM, z dumą reprezentuje polską myśl technologiczną na wydarzeniu CES 2024 w Las Vegas, czyli największych na świecie targach elektroniki oraz nowych technologii. Firma przedstawia swoje innowacyjne rozwiązania w zakresie wytwarzania zielonego wodoru na stoisku PAIH (Polska Agencja Inwestycji i Handlu).

Simple H2 w swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w dziedzinie energii wodorowej. Firma specjalizuje się nie tylko w produkcji elektrolizerów, ale także w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych magazynów energii. Największy magazyn energii producenta jest w stanie zgromadzić ponad 40MWh w jednym module.

Dodatkowo, podmiot angażuje się również w tworzenie autorskich, kompleksowych instalacji wodorowych, takich jak stacje do wytwarzania, magazynowania i tankowania zielonego wodoru. Instalacje te, opatentowane w całej Europie, USA i Chinach, stanowią kluczowy element infrastruktury wspierającej przyszłość zrównoważonych źródeł energii.

„Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Polskę na tak prestiżowym wydarzeniu jak Targi CES 2024. Nasze elektrolizery PEM stanowią rewolucyjny krok w dziedzinie produkcji zielonego wodoru, otwierając nowe perspektywy dla odnawialnych źródeł energii.” – powiedział Tomasz Andrzejewski, CEO Simple H2.

W trakcie prezentacji na targach CES, Simple H2 skupia uwagę inwestorów, partnerów biznesowych i ekspertów z globalnej branży. Firma jest gotowa do współpracy i udziału w światowych inicjatywach związanych z zielonym wodorem. Dodatkowo, rozpoczęła już ekspansję na kluczowe rynki zagraniczne, takie jak Indie i USA, w poszukiwaniu partnerskich możliwości i wsparcia dla polskiej innowacyjnej technologii

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE