Solartech z kontraktem EPC na kolejne farmy fotowoltaiczne w Polsce

Polski wykonawca farm fotowoltaicznych i magazynów energii SOLARTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie sygnował kontrakt z inwestorem R.Power S.A z siedzibą w Warszawie na generalną realizację inwestycji elektrowni fotowoltaicznych.

Umowa o generalnej realizacji inwestycji farm fotowoltaicznych została podpisana 6 marca 2024 r.

Trzy nowe projekty

Farmy fotowoltaiczne są realizowane w spółkach zależnych R.Power. Realizacja inwestycji obejmuje dostawę, instalację, budowę oraz rozruch elektrowni fotowoltaicznych. Umowy dotyczą 3 projektów elektrowni fotowoltaicznych.

– R.Power to jeden z czołowych inwestorów na rynku OZE w Polsce. Kontrakt w formule EPC oznacza to dla nas jako wykonawcy, że inwestor realizujący instalacje powierza nam w całości wykonanie inwestycji, ufając naszym kompetencjom i doświadczeniu. Cieszymy się, że razem z R.Power możemy dołożyć kolejna cegiełkę na rzecz transformacji energetycznej Polski – mówi Bartłomiej Zysiński, prezes SOLARTECH. 

SOLARTECH, to polska spółka należąca do czołówki wykonawców farm fotowoltaicznych i magazynów energii w Polsce. Na zlecenie największych inwestorów realizuje projekty OZE „pod klucz”, czyli w formule EPC. Usługi SOLARTECH obejmują projektowanie farm PV i magazynów energii, permitting, kontraktację, budowę oraz obsługę serwisową i monitoring techniczny. SOLARTECH stawia na bezpieczeństwo, innowacje i łączenie farm fotowoltaicznych w synergie z innymi technologiami.

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE