SolarEdge organizuje cykl spotkań dla instalatorów fotowoltaiki

SolarEdge Technologies – globalny lider w dziedzinie inteligentnych technologii energetycznych – ogłasza serię bezpłatnych spotkań w ramach krajowego roadshow, dedykowanego instalatorom fotowoltaiki. Wydarzenie ma na celu przedstawienie najnowszych rozwiązań SolarEdge oraz pogłębienie wiedzy uczestników w temacie cyberbezpieczeństwa oraz ESG. Roadshow obejmie pięć polskich miast, dając unikalną okazję do bezpośredniego spotkania z ekspertami firmy oraz do uczestnictwa w szkoleniach technicznych i sprzedażowych.

Uczestnicy marcowych spotkań będą mieli okazję do rozmów o najnowszych trendach i wyzwaniach w branży, w tym o kwestiach związanych z cyberbezpieczeństwem oraz poznają możliwościami, jakie otwiera innowacyjny system SolarEdge ONE, dostępny zarówno dla właścicieli domów, jak i firm. Wydarzenie będzie także okazją do spotkania się z przedstawicielami Fundacji cfbt.pl, zrzeszającej strażaków oraz do poznania nowego narzędzia do ofertowania – Proposal Tool, które ma na celu wspieranie partnerów SolarEdge w pozyskiwaniu nowych klientów i zapewnieniu stabilności ich działalności. Temat fotowoltaiki zostanie również omówiony w kontekście ESG (Environmental, Social, and Governance), podkreślając znaczenie zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej w biznesie.

Spotkania odbędą się w pięciu miastach, co stanowi doskonałą okazję dla lokalnych instalatorów do bezpośrednich rozmów z przedstawicielami SolarEdge, w tym z Michałem MaronąCountry Managerem SolarEdge Technologies Poland, oraz innymi kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za wsparcie sprzedaży i serwis m.in. Mariuszem Potockim – Head of Commercial Sales i Grzegorzem Olechowskim – szefem zespołu serwisowego. To także szansa na wymianę doświadczeń i pogłębienie wiedzy, co jest nieocenione w dynamicznie rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Ofertę szkoleniową SolarEdge przedstawią eksperci szkoleniowi – Wiktoria Olejniczak i Michał Elertowicz.

Spotkania odbędą się w następujących terminach i miastach:

  • 11 marca – Łódź,
  • 12 marca – Wrocław,
  • 13 marca – Katowice,
  • 18 marca – Gdańsk,
  • 19 marca – Olsztyn.

Spotkania rozpoczną się o godz. 10.00 i zakończą się lunchem ok. godz. 14.30.

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów z branży fotowoltaicznej, zarówno naszych długoletnich partnerów, jak i firmy, które dopiero rozważają współpracę z SolarEdge do udziału w naszym roadshow. To unikalna okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak nasze technologie przekształcają sektor energii odnawialnej i jak razem możemy tworzyć przyszłość inteligentnej energii. Spotkanie będzie też doskonałym miejscem do otwartej rozmowy o ważnych kwestiach branżowych, w tym o cyberbezpieczeństwie i kierunkach rozwoju zgodnie z koncepcją ESG” – mówi Michał Marona, Country Manager w SolarEdge Technologies Poland.

Źródło: informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE