Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii partnerem strategicznym portalu e-magazyny.pl

Z radością informujemy, że Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (PSME) będzie partnerem strategicznym portalu e-magazyny.pl.

Mocno wierzymy, że magazyny energii są niezbędnym elementem krajobrazu elektroenergetycznego umożliwiającym transformację polskiej energetyki w kierunku systemu nisko, a docelowo zeroemisyjnego. Chcemy wspólnie pracować nad rozwojem rynku magazynowania energii i jesteśmy przekonani, że właśnie zaczynamy pisać historię branży magazynowania energii w Polsce.

Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii działa na rzecz rozwoju energetyki rozproszonej i branży magazynowania energii w Polsce. Stowarzyszenie tworzy raporty i analizy dla instytucji rządowych i pozarządowych oraz współpracuje z ośrodkami badawczymi zajmującymi się tematyką energetyki odnawialnej. Eksperci PSME pracują w zespołach doradczych i są partnerami w działaniach na rzecz polskiego rynku magazynowania energii.

e-mgazyny.pl to jedyny w Polsce portal o magazynach energii. Dostarcza też informacji z kraju i ze świata na temat OZE i e-mobility.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE