Kehua otwiera nowe biuro w Warszawie (relacja)

Artykuł sponsorowany

21 lutego 2024 roku odbyła się oficjalna inauguracja nowego biura Kehua Polska, zlokalizowanego w Harmony Office Center II (budynek D, 4 piętro, ul. Żaryna 2b, 02-593 Warszawa). Jak podkreślają włodarze firmy, ma to być kolejny krok na polskim rynku i wyjście naprzeciw potrzeb klientów.

Kehua stawia na rozwój

Kehua ma zamiar wykorzystać nową siedzibę jako centrum serwisowe dla prowadzonych przez siebie europejskich projektów. Ponadto warszawskie biuro będzie stanowić centralę szkoleniową dla partnerów i instalatorów.

Wymiana wiedzy

W spotkaniu wzięli udział partnerzy Kehua. Obecni byli reprezentanci różnych sektorów związanych z energią słoneczną i magazynowaniem energii, media i eksperci branżowi. Podczas prezentacji, przedstawiciele firmy podsumowali dotychczasową działalność, zaprezentowali flagowe produkty S-3 EStation i S-3 EStore oraz nakreślili plany na najbliższe lata, podkreślając rolę integracji na polskim rynku.

Podsumowaniem spotkania był networking, podczas którego przedstawiciele Kehua wymieniali się wiedzą i doświadczeniem z przybyłymi gośćmi.

Kehua liderem w magazynowaniu energii

Miejsce na liście TIER1 dla magazynów energii sprawia, że transfer wiedzy technicznej Kehua jest kluczowy dla rozwoju rynku kontenerowych magazynów energii. Doświadczenie projektowe z produkcji i implementacji >100MWh systemów magazynowania energii potwierdzają, że Kehua jako jedna z nielicznych firm na świecie może projektować wielkoskalowe magazyny energii.

Kontenerowy system magazynowania energii chłodzony cieczą Kehua
Kontenerowy system magazynowania energii chłodzony cieczą Kehua

Premiera EStore systemu magazynowania energii dla firm

Kehua zaprezentowała innowacyjny systemy magazynowania energii do zastosowań biznesowych – S³-EStore. Firma kontynuuje konsekwentną filozofię projektową S3 (Safe,Smart i Simple): „Bezpieczeństwo, Inteligencja, Prostota”. Dzięki efektywnej i wydajnej integracji PCS+Baterii+System Zarządzania, S³-EStore jest znakomitym rozwiązaniem dla firm, które chcą zoptymalizować zużycie energii i zmniejszyć swoją zależność od sieci.

O firmie Kehua Digital Energy

Kehua działa w branży technologii konwersji energii od 35 lat i dąży do bycia czołowym dostawcą rozwiązań PV i ESS na świecie. Firma oferuje szeroką gamę produktów i bogate doświadczenie projektowe w zakresie zintegrowanych usług energetycznych, fotowoltaiki, magazynowania energii, mikrosieci i innych obszarów. Produkty i rozwiązania Kehua są wykorzystywane w ponad 100 krajach i regionach na całym świecie.

Do 2022 r. globalna zainstalowana moc fotowoltaiki Kehua przekroczyła 31 GW, a zainstalowana moc magazynowania energii 6,3 GW / 5,4 GWh. Kehua jest dostawcą inwerterów do magazynowania energii nr 4 na świecie (S&P Commodity Insights 2022) i dostawcą magazynów energii Tier1 (BloombergNEF 2023). W przyszłości Kehua będzie kontynuować swoją działalność jako niezawodny ekspert w dziedzinie fotowoltaiki i systemów magazynowania energii, tworząc czystą energię i angażując się w zapewnienie wszystkim na świecie życia bez CO2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE