Inwertery do ładowania baterii i urządzenia UPS dla energetyki jądrowej

Kehua Tech i SNERDI (Shanghai Nuclear Engineering Research & Design Institute) opracowały najwyższej klasy chińską ładowarkę akumulatorów 1E i sprzęt UPS, który spełnia wymagania wielkoskalowych zaawansowanych pasywnych elektrowni jądrowych. Ta technologia i produkty nie tylko wypełniają lukę na rynku chińskim, ale także są wiodące w skali światowej.

Magazyny Energii, ładowarki i systemy UPS dla bezpieczeństwa elektrowni jądrowych

Po katastrofie jądrowej w Fukushimie Daiichi coraz większe zainteresowanie branży wzbudza możliwość zasilania w energię elektryczną systemu sterowania elektrowni jądrowych w warunkach poważnej awarii. By zabezpieczyć się na wypadek braku zasilania w przypadku awarii elektrowni jądrowej, Kehua i SNERDI z sukcesem opracowały system awaryjnego zasilania, opartego o ładowarkę baterii klasy 1E i system UPS Kehua. Dzięki temu powstał pierwszy w Chinach system wsparcia na wypadek utraty zasilania elektrowni jądrowej, w oparciu o awaryjne magazyny energii, ładowane przez ładowarki Kehua.

Specjalistyczne projekty magazynowania energii i bezpieczeństwa zasilania

Zespół projektowy przeprowadził dogłębne badania technologii izolacji, całego procesu maszynowego układu kompaktowego elektrowni jądrowych, układów odprowadzania ciepła technologią symulacji przepływu ciepła, projektowanie EMC z zastosowaniem technologii stabilizacji napięcia bezstykowej za pomocą transformatora regulującego napięcie oraz konstrukcje antysejsmiczną.

Poza tym przeprowadziliśmy szereg eksperymentów EMC, antysejsmicznych, środowiskowych i pokonaliśmy wiele problemów technicznych. W trakcie realizacji projektu zespół projektowy uzyskał wiele chińskich patentów i praw autorskich do oprogramowania, wydał wiele tajemnic technicznych i norm korporacyjnych oraz stworzył ponad 200 raportów naukowych i technologicznych, szkiców wycen i innych dokumentów.

Komunikat prasowy Kehua Tech

Sprzęt i rozwiązania magazynowania energii Kehua „klasy jądrowej”

Rozwiązania magazynowania energii i systemów bezpieczeństwa UPS Kehua, pozwalają magazynować energii w domowych instalacjach, rozwiązaniach skali przemysłowej oraz skomplikowanych i wysoce specjalistycznych projektach dla sektora jądrowego. Produkty Kehua na rynek Polski to głównie inwertery fotowoltaiczne dla farm fotowoltaicznych oraz inwertery PCS do zasilania.

Obecność Kehua w Polsce pozwala na dostęp do najlepszych rozwiązań w dziedzinie magazynowania energii. Jeśli jesteście zainteresowani współpracą z firmą Kehua, prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy i chętnie zaaranżujemy dla Państwa takie spotkanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

KONFERENCJA E-MAGAZYNY 2023

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Najnowsze

PARTNERZY PORTALU

Kategorie

BĄDŹMY W KONTAKCIE